Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
532
1220833

Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

"Kostymbild"

Lithograph, 1938, signed in pencil and numbered 79/90. I. 46 x 28 cm. S. 65,5 x 51,6 cm.