Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
371
1264790

Jim Dine

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1935)
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
4 850 - 6 780 EUR
5 540 - 7 760 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Jim Dine

"Wall chart II".

Lithograph in colours, 1974, signed in pencil and numbered 21/75, published by Petersburg Press, London. L. 107 x 76.2 cm. S. 123 x 88.5 cm.

Kirjallisuus

Krens/Williams College 167.