377
1293104

Olli Lyytikäinen

(Suomi, 1949-1987)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Louise Wrede
Tukholma
Louise Wrede
Asiantuntija, nykytaide, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Olli Lyytikäinen
(Suomi, 1949-1987)

”Självporträtt. 13.1.1982”

Signed Olli Lyyt. and dated 13 I 1982. Pencil on paper 16 x 25.5 cm.

Täydennyslista

Title: ”Självporträtt. 13.1.1982”

Alkuperä - Provenienssi

Björn Springfeldt Family Collection, Stockholm

Näyttelyt

Nordiska Akvarellmuseet, Skärhamn, "Olli Lyytikäinen", March 2 - May 4 2014.
Ateneum, Helsinki, "Hommage Olli Lyytikäinen", 8 October 2019 - 5 January 2020.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

387. Donald Baechler, 'Untitled (Flowers)'.
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tarjoushistoria
90 000

tarjouksesi
85 000

tarjouksesi
80 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
90 000 SEK