583
1290570

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
36 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1600/1700-tal

Judith and Holofernes

Relined canvas 88 x 71 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Probably earlier in the collection at Noor estate, Uppland, Sweden.