644
1315296

Holländsk skola 16/1700-tal

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Holländsk skola 16/1700-tal

Dutch school 17th/18th Century. Still life with prey, dead birds and fruits

Relined canvas 72 x 61 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowskis Auctions, autumn auction 2003, no 530, catalogue no 373.