Lisätietoja ja kuntoraportit
Tukholma
Lena Rydén
Johtava taideasiantuntija, moderni- ja 1800-luvun taide
Signerad Arman, executed 1970. Telephones in resin, 126 x 49,5 x 15 cm. Registred at Archives Denyse Durand-Ruel with archive no. 172.
Alkuperä - Provenienssi
Arne Larsson Collection, Grasse, acquired directly from the artist.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui