713
1367180

Holländsk skola 16/1700-tal

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Holländsk skola 16/1700-tal

Dutch Shoool, 17/18Th Century, Hunting still life

Canvas laid down on panel 70 x 94 cm.

Alkuperä - Provenienssi

I arv inom släkten von Heijne.