780
1467951

Svensk konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 790 - 5 750 EUR
5 420 - 6 500 USD
Vasarahinta
55 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Svensk konstnär 1700-tal

Swedish artist, 18th Century, still life with crayfish and drinking jugs

Canvas laid down on panel 60 x 76 cm. Period gilded frame.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowski Auktioner AB, auction 458, "Internationella Vårauktionen", 19 - 22 April 1988, cat. no 265.