Signerad Lars Lerin and dated 91. Watercolour on paper 49 x 70 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Stationshuset, Munka-Ljungby, Sweden. Acquired in 1991.
Näyttelyt
Stationshuset, Munka-Ljungby, Sweden, 1991.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui