942
1541807

A Swedish provincial painting, Halland, 17/1800-tal.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801

"Tuppamålning". Glue paint on paper laid down on masonite 112 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Nils-Arvid Bringéus (1926-2023)