428C
1594717

Tadesse Mesfin

(Etiopia, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Karin Aringer
Tukholma
Karin Aringer
Asiantuntija – nykytaide ja valokuva
+46 (0)702 63 70 57
Tadesse Mesfin
(Etiopia, Syntymävuosi 1953)

"Pillars of Life"

Signed Mesfin and dated 2021. Oil on canvas 120 x 150 cm.

Täydennyslista

Signerad Mesfin och daterad 2021.

Alkuperä - Provenienssi

CFHILL, Stockholm.