647
1596364

Carl Abraham Rothstén

(Ruotsi, 1826-1877)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Carl Abraham Rothstén
(Ruotsi, 1826-1877)

Skokloster Castle, Uppland

Signerad C.AB.R och daterad 1850. Olja på papper lagd på duk 45,5 x 44 cm.

Alkuperä - Provenienssi

On the reverse: "Baron Natt o Dag”.