916
1564739

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

Nobleman with Letter and Order Decorations

Miniature. Gouache 3.5 x 3 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Previously in the collections at Torup Castle, Bara Parish, Skåne.