Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
482
1615643

Damien Hirst

(Yhdistynyt kuningaskunta, Syntymävuosi 1965)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
14 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Mollie Engström
Tukholma
Mollie Engström
Asiantuntija taide, valokuva (Virkavapaus)
+46 (0)70 748 22 63
Damien Hirst

"Pharmacy"

Signed in ink and numbered 60/200. Offset lithograph with die cut hole, 1992. Invitation to the exhibition with the same name, published by Cohen Gallery, New York. 21 x 21 cm.