350B
1671517

Gotthard Graubner

(Ruotsi)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Karin Aringer
Tukholma
Karin Aringer
Asiantuntija – nykytaide ja valokuva
+46 (0)702 63 70 57
Gotthard Graubner
(Ruotsi)

Untitled

Signed Gotthard Graubner och daterad 70. Oil on paper 44.7 x 31.4 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie aKonzept, Berlin.
Acquired from the above in 2019.
Private Collection, Stockholm.