824
1637386

Francesco Lojacono

(Italia, 1838-1915)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Rasmus Sjöbeck
Tukholma
Rasmus Sjöbeck
Avustava asiantuntija
+46 (0)727 33 24 02
Francesco Lojacono
(Italia, 1838-1915)

"Dopo la pioggia"

Signed F. Lojacono. Oil on canvas 46.5 x 88 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Privatsamling, Italien.
Därefter i arv sedan 1800-talets slut.