Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

NECCESSAIRE, gulmetall, rokoko, 1700-tal.

Konande med dekor av rocailler samt två målade porträttbilder, innehåll av bla sax och flakong. Höjd 11 cm.

Slitage, fläckar, bucklor, bristningar, innehållet ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
2 500 SEK