Carl Peter Lehmann

(Ruotsi, 1794-1876)
Carl Peter Lehmann
(Ruotsi, 1794-1876)

CARL PETER LEHMANN,

62 x 57 cm.

Krakelointia. Kellastunut. Kulumaa. Vähäistä värinlähtöä.

Alkuperä - Provenienssi

Lidströmer,
Otto A O Lidströmer var gift med deras dotter Clara C A Lodin

Lähtöhinta
3 000 SEK