Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

Carl Peter Lehmann

(Ruotsi, 1794-1876)
Carl Peter Lehmann
(Ruotsi, 1794-1876)

CARL PETER LEHMANN,

62 x 57 cm.

Krakelointia. Kellastunut. Kulumaa. Vähäistä värinlähtöä.

Alkuperä - Provenienssi

Lidströmer,
Otto A O Lidströmer var gift med deras dotter Clara C A Lodin

Lähtöhinta
3 000 SEK