Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

2 stycken tennisracketar. Donnay. Speciellt framtagna mid 25 racket i trä.

Träracket, varav en med strängar. Vikt 399 gram respektive 411 gram. Fairway-grep. Båda med fodral medföljande. Certifikat signerat av Björn medföljer.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Björn Borg.
Tränaren Lennart Bergelin.
Därefter i arv till hans son Niclas Bergelin.

Lähtöhinta
15 000 SEK
Ota yhteyttä
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu