Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Rose-Marie Elling

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Rose-Marie Elling
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

A pair of "Tintomara" bedside tables, Fröseke, 1980s.

Veneered with cherry and with ebonised legs. Chest with a pull handle. Width 41, depth 40, height 51 cm.

Smärre fanerskador.

Huutokauppa päättyy
2 päivää 18 tuntia
Tarjottu
2 000
190
217
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 2 200 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
4. tammi 14:09
2 000 SEK
3. tammi 11:58
1 600 SEK
1. tammi 17:25
1 500 SEK
31. joulu 2025 15:35
1 100 SEK
30. joulu 2025 23:23
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Västberga Allé 3, Hägersten - H139