Peter Linde

(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Peter Linde
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)

Peter Linde,

Bemålad gips, signerad Peter Linde, längd ca 14 cm, höjd 9 cm

Iänmukaista kulumaa. Värinlähtöä. Jälkiä.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Huutokauppa päättyy
3 päivää 19 tuntia
Tarjottu
350
33
38
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 400 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
7. tammi 2:33
350 SEK
6. tammi 10:26
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Carlsgatan 54, Malmö - V9