Margit Jones

(Ruotsi, 1917-1981)
Margit Jones
(Ruotsi, 1917-1981)

Margit Jones, plate, earthenware, Stockholm's Ceramics

Signed MJ, diameter approx. 18 cm

Merkityksetöntä pintakulumaa. Valmistusvirheitä. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Huutokauppa päättyy
2 päivää 3 tuntia
Tarjottu
900
86
98
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 950 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
10. tammi 10:10
900 SEK
6. tammi 21:53
850 SEK
5. tammi 12:39
800 SEK
5. tammi 12:39
800 SEK
5. tammi 12:38
550 SEK
5. tammi 12:38
500 SEK
5. tammi 12:03
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Carlsgatan 54, Malmö - V14