Margit Jones

(Ruotsi, 1917-1981)
Margit Jones
(Ruotsi, 1917-1981)

Margit Jones, plate, earthenware, Stockholm's Ceramics

Signed MJ, diameter approx. 18 cm

Merkityksetöntä pintakulumaa. Valmistusvirheitä. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Vasarahinta
3 400
325
369
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
12. tammi 19:44
3 400 SEK
12. tammi 19:44
3 200 SEK
12. tammi 19:41
3 000 SEK
12. tammi 19:41
2 800 SEK
12. tammi 19:41
2 600 SEK
12. tammi 19:41
2 400 SEK
12. tammi 19:41
2 200 SEK
12. tammi 19:40
2 121 SEK
12. tammi 19:40
1 716 SEK
12. tammi 19:40
1 616 SEK
12. tammi 19:38
1 100 SEK
12. tammi 19:38
1 000 SEK
12. tammi 10:22
950 SEK
10. tammi 10:10
900 SEK
6. tammi 21:53
850 SEK
5. tammi 12:39
800 SEK
5. tammi 12:39
800 SEK
5. tammi 12:38
550 SEK
5. tammi 12:38
500 SEK
5. tammi 12:03
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet