Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Jules Schyl

(Danmark/Sverige, 1893-1977)
Jules Schyl
(Danmark/Sverige, 1893-1977)

Jules Schyl, lithographs, 3 pcs

Signerade, en daterad 1942, två med titel "Nunnan" och "i Blåst", bildyta ca 14x20 cm

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kellastunut.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Huutokauppa päättyy
6 päivää 17 tuntia
Ei tarjouksia
0
0
0
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Carlsgatan 54, Malmö - T11