Jules Schyl

(Danmark/Sverige, 1893-1977)
Jules Schyl
(Danmark/Sverige, 1893-1977)

Jules Schyl, lithographs, 3 pcs

Signerade, en daterad 1942, två med titel "Nunnan" och "i Blåst", bildyta ca 14x20 cm

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kellastunut.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Tarjottu
300
29
33
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
6. tammi 10:59
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet