Jules Schyl

(Danmark/Sverige, 1893-1977)
Jules Schyl
(Danmark/Sverige, 1893-1977)

Jules Schyl, lithographs, 3 pcs

Signerade, en daterad 1942, två med titel "Nunnan" och "i Blåst", bildyta ca 14x20 cm

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kellastunut.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Jones

Huutokauppa päättyy
2 päivää 16 tuntia
Tarjottu
300
29
33
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 350 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
6. tammi 10:59
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Carlsgatan 54, Malmö - T11