Ilse Claesson

(Ruotsi, 1907-1999)
Ilse Claesson
(Ruotsi, 1907-1999)

Ilse Claesson,

Height approx. 19-22 cm

Bruksslitage. Krakeloitunut.

Huutokauppa päättyy
3 tuntia 51 minuuttia
Tarjottu
2 300
220
249
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 2 500 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
19. tammi 14:19
2 300 SEK
19. tammi 14:19
2 100 SEK
19. tammi 13:32
1 900 SEK
19. tammi 13:32
1 800 SEK
13. tammi 18:43
1 600 SEK
13. tammi 17:48
1 500 SEK
13. tammi 15:32
1 000 SEK
13. tammi 15:32
950 SEK
13. tammi 15:24
850 SEK
13. tammi 11:09
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu
Sijainti: Carlsgatan 54, Malmö - V3