Keith Haring

(Yhdysvallat, 1958-1990)
Keith Haring
(Yhdysvallat, 1958-1990)

KEITH HARING, signed Daily News Magazine, "For Tony, Love", dat. -85.

Drawing of a heart on a Daily News Magazine, New York, August 4, 1985.
29,5 x 25,5 cm. Signed and dated.

Minor wear.

Alkuperä - Provenienssi

*Fredrik Roos, gåva till nuvarande ägare på 1980-talet.
*Bengtsson Fine Art, Malmö, Sweden.

Vasarahinta
8 000
706
737
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
15. loka 2017 22:16
8 000 SEK
15. loka 2017 22:15
7 000 SEK
15. loka 2017 21:15
6 000 SEK
15. loka 2017 21:14
5 000 SEK
14. loka 2017 22:19
3 000 SEK
11. loka 2017 21:56
501 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet