Bengt Böckman

(Ruotsi, 1926-2014)
Bengt Böckman
(Ruotsi, 1926-2014)

BENGT BÖCKMAN,

kompositioner. Dagmått ca 36,5 x 62 cm, resp. 51 x 66 cm. Provtryck resp, numrerad 12/66. Signerade och numrerade

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
2 770
244
255
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
13. kesä 2017 20:31
2 770 SEK
13. kesä 2017 20:31
2 570 SEK
11. kesä 2017 20:58
2 220 SEK
11. kesä 2017 20:58
2 020 SEK
11. kesä 2017 0:11
1 600 SEK
11. kesä 2017 0:11
1 500 SEK
11. kesä 2017 0:10
1 305 SEK
11. kesä 2017 0:10
1 205 SEK
9. kesä 2017 15:23
883 SEK
9. kesä 2017 15:23
833 SEK
9. kesä 2017 15:14
716 SEK
9. kesä 2017 15:14
666 SEK
9. kesä 2017 11:35
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet