Knut Grane

(Ruotsi, Syntymävuosi 1926)
Knut Grane
(Ruotsi, Syntymävuosi 1926)

KNUT GRANE,

Komposition. Dagmått ca 36 x 37 cm. signerad och numrerad 70/100,

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
550
49
51
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
23. kesä 2017 19:38
550 SEK
23. kesä 2017 13:53
500 SEK
23. kesä 2017 0:57
450 SEK
13. kesä 2017 15:43
400 SEK
13. kesä 2017 10:56
350 SEK
7. kesä 2017 10:13
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet