Jörgen Fogelquist

(Ruotsi, 1927-2005)
Jörgen Fogelquist
(Ruotsi, 1927-2005)

JÖRGEN FOGELQUIST,

Kompositioner. Dagmått ca 43 x 56 cm resp. 61 x 39 cm. Signerade och numrerade.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
4 100
362
378
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
24. kesä 2017 22:51
4 100 SEK
24. kesä 2017 22:50
3 900 SEK
24. kesä 2017 22:47
3 700 SEK
24. kesä 2017 22:46
3 500 SEK
24. kesä 2017 22:45
3 300 SEK
8
24. kesä 2017 22:45
3 100 SEK
24. kesä 2017 22:44
2 900 SEK
8
24. kesä 2017 22:44
2 700 SEK
24. kesä 2017 11:55
2 500 SEK
23. kesä 2017 10:39
2 300 SEK
18. kesä 2017 12:34
2 100 SEK
18. kesä 2017 12:34
2 050 SEK
18. kesä 2017 12:33
1 950 SEK
18. kesä 2017 12:33
1 850 SEK
18. kesä 2017 12:33
1 650 SEK
18. kesä 2017 12:33
1 550 SEK
13. kesä 2017 15:29
970 SEK
13. kesä 2017 15:29
920 SEK
12. kesä 2017 8:39
870 SEK
12. kesä 2017 8:39
820 SEK
11. kesä 2017 13:13
770 SEK
11. kesä 2017 13:13
720 SEK
11. kesä 2017 0:16
660 SEK
11. kesä 2017 0:16
610 SEK
10. kesä 2017 21:45
450 SEK
9. kesä 2017 22:10
400 SEK
8. kesä 2017 9:26
350 SEK
8. kesä 2017 6:43
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet