C.O. (Carl-Otto) Hultén

(Ruotsi, 1916-2015)
C.O. (Carl-Otto) Hultén
(Ruotsi, 1916-2015)

CARL OTTO HULTÉN,

"Offerskogen", dagmått ca 59 x 69 cm. Signerad och numrerad 283/300,

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
1 500
133
139
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
24. kesä 2017 22:48
1 500 SEK
24. kesä 2017 22:48
1 500 SEK
24. kesä 2017 22:48
1 400 SEK
24. kesä 2017 22:48
1 300 SEK
24. kesä 2017 22:47
1 200 SEK
24. kesä 2017 22:47
1 100 SEK
24. kesä 2017 22:47
1 000 SEK
24. kesä 2017 22:47
950 SEK
24. kesä 2017 22:46
900 SEK
24. kesä 2017 22:46
850 SEK
24. kesä 2017 22:46
800 SEK
24. kesä 2017 22:46
750 SEK
24. kesä 2017 22:45
700 SEK
24. kesä 2017 22:45
650 SEK
24. kesä 2017 22:45
600 SEK
24. kesä 2017 22:45
550 SEK
24. kesä 2017 22:41
500 SEK
24. kesä 2017 21:45
450 SEK
24. kesä 2017 18:22
400 SEK
21. kesä 2017 21:26
350 SEK
8. kesä 2017 13:38
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet