C.O. (Carl-Otto) Hultén

(Ruotsi, 1916-2015)
C.O. (Carl-Otto) Hultén
(Ruotsi, 1916-2015)

CARL OTTO HULTÉN,

Komposition. Dagmått ca 60,5 x 42 cm. Signerad och numrerad 82/100,

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
500
44
47
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
22. kesä 2017 21:08
500 SEK
22. kesä 2017 17:11
450 SEK
22. kesä 2017 17:11
400 SEK
22. kesä 2017 17:11
400 SEK
21. kesä 2017 21:25
350 SEK
8. kesä 2017 13:37
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet