Thormond Larsen

(Tanska, 1921-1977)
Thormond Larsen
(Tanska, 1921-1977)

THORMOND LARSEN,

Kompositioner. Dagmått ca 50 x 61 cm. Signerade och numrerade,

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Kirjallisuus

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
450
40
41
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
24. kesä 2017 22:51
450 SEK
24. kesä 2017 22:51
400 SEK
24. kesä 2017 22:49
350 SEK
9. kesä 2017 12:42
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet