Bengt Lindström

(Ruotsi, 1925-2008)
Bengt Lindström
(Ruotsi, 1925-2008)

BENGT LINDSTRÖM,

signerad och numrerad 24/90. Figur. Dagmått ca 51 x 74 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Muut tiedot

www.henriksuperman.se

Vasarahinta
1 300
115
120
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
25. kesä 2017 22:50
1 300 SEK
25. kesä 2017 22:50
1 200 SEK
25. kesä 2017 22:50
1 200 SEK
25. kesä 2017 22:48
1 100 SEK
25. kesä 2017 22:48
1 000 SEK
25. kesä 2017 22:47
950 SEK
25. kesä 2017 22:47
900 SEK
25. kesä 2017 22:47
850 SEK
25. kesä 2017 21:42
800 SEK
24. kesä 2017 1:55
750 SEK
20. kesä 2017 20:51
700 SEK
14. kesä 2017 9:23
650 SEK
13. kesä 2017 17:54
600 SEK
13. kesä 2017 16:41
550 SEK
13. kesä 2017 16:40
500 SEK
13. kesä 2017 16:40
500 SEK
13. kesä 2017 16:31
450 SEK
11. kesä 2017 9:06
400 SEK
9. kesä 2017 22:38
350 SEK
7. kesä 2017 10:09
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet