Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Hertha Hillfon

(Ruotsi, 1921-2013)
Hertha Hillfon
(Ruotsi, 1921-2013)

HERTHA HILLFON, terracotta, signerad.

Säng (Bed). 67 x 31 cm. Height 53 cm. With the lot a base podium 85 x 55.5 x 8 cm in black canvas.

Loose parts, stains, scratches. Chips. Added colour to the terracotta. The base with time staining and scratches.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Belle, Västerås.

Vasarahinta
2 400
228
261
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
4. syys 2017 21:17
2 400 SEK
4. syys 2017 21:17
2 300 SEK
21. elo 2017 12:31
2 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet