Mac Hamilton

(Ruotsi, Syntymävuosi 1952)
Mac Hamilton
(Ruotsi, Syntymävuosi 1952)

ETCHINGS, 5 pcs, amongt others Mac Hamilton

Lennart Glemme, "Victoria", signerad och numrerad 59/220, daterad -65, 5,5 x 4 cm.
Lars Fohlin, numbered 9/10, signed. P: 10 x 7 cm.
Mac Hamilton, signed ET 6/20 and dated 1980-82. P: 28.5 x 20 cm.
Dan Wirén, signed and numbered 7/25. P:10 x 30 cm.
Richard Årlin, numbered ET and dated -82. P: 24 x 19 cm.

Not examined outside of the framed. Time staining.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Belle, Västerås.

Vasarahinta
1 000
88
92
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
4. syys 2017 22:39
1 000 SEK
4. syys 2017 21:16
700 SEK
22. elo 2017 20:34
650 SEK
22. elo 2017 19:50
600 SEK
22. elo 2017 9:18
400 SEK
21. elo 2017 22:39
350 SEK
21. elo 2017 12:28
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet