KONSTBÖCKER, 3 st, bland annat"Afrique Noire" Michel Leiris och Jacqueline Delange 1967.

t"Afrique Noire" Michel Leiris och Jacqueline Delange 1967.
"Die Masken und Geheimbünde Afrikas" av L. Frobenius, 1898. Faksimilupplaga 2011 samt numrerad 125/200.
"Le Sculpture Africaine" Eliot Elisofon, William Fagg, Bernad Quint. 1958.

Jälkiä. Kulumaa. Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Peter von Busch Collection.

Vasarahinta
1 900
169
176
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (27 tarjousta)
4. maalis 2018 20:36
1 900 SEK
4. maalis 2018 20:36
1 800 SEK
4. maalis 2018 20:36
1 800 SEK
4. maalis 2018 20:35
1 700 SEK
4. maalis 2018 20:33
1 600 SEK
4. maalis 2018 20:33
1 500 SEK
4. maalis 2018 20:33
1 400 SEK
4. maalis 2018 20:33
1 300 SEK
4. maalis 2018 20:31
1 200 SEK
4. maalis 2018 20:30
1 100 SEK
4. maalis 2018 20:30
1 001 SEK
4. maalis 2018 20:30
1 000 SEK
4. maalis 2018 20:30
950 SEK
4. maalis 2018 20:29
900 SEK
4. maalis 2018 20:29
850 SEK
4. maalis 2018 20:29
750 SEK
4. maalis 2018 20:28
700 SEK
4. maalis 2018 20:28
650 SEK
4. maalis 2018 20:28
650 SEK
4. maalis 2018 20:26
600 SEK
4. maalis 2018 20:25
600 SEK
3. maalis 2018 13:15
500 SEK
24. helmi 2018 23:30
500 SEK
24. helmi 2018 23:30
450 SEK
24. helmi 2018 23:30
400 SEK
24. helmi 2018 13:29
350 SEK
22. helmi 2018 23:29
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia