Claesson Koivisto Rune

(Ruotsi, Since 1995)
Claesson Koivisto Rune
(Ruotsi, Since 1995)

A CLAESSON KOIVISTO RUNE cabinett, "Vass", Asplund.

Length 90 cm. Width 40 cm. Height 92 cm.

Rispor. Smärre värmeskador. Slitage.

Vasarahinta
5 200
459
479
Lähtöhinta
7 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
19. joulu 2017 18:27
5 200 SEK
18. joulu 2017 19:26
5 000 SEK
18. joulu 2017 19:20
1 200 SEK
17. joulu 2017 21:54
1 100 SEK
13. joulu 2017 15:46
1 000 SEK
13. joulu 2017 5:07
500 SEK
12. joulu 2017 7:02
350 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS