Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

ANTON MICHELSEN and BERNHARD HERTZ, brooches 'Daisy'. Denmark

Förgyllt sterlingsilver, vit emalj. Diameter 25-50 mm.
Den mindre stämplad B.H sterling denmark. Totalvikt 35,5 gram

Tummumista. Kulumaa.

Vasarahinta
1 100
107
122
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
11. helmi 2018 21:32
1 100 SEK
11. helmi 2018 20:33
1 000 SEK
11. helmi 2018 15:02
800 SEK
9. helmi 2018 20:54
750 SEK
9. helmi 2018 13:42
680 SEK
8. helmi 2018 8:06
560 SEK
4. helmi 2018 11:01
450 SEK
4. helmi 2018 9:36
350 SEK
3. helmi 2018 20:19
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Fredrik Karlsson
Tukholma
Fredrik Karlsson
Specialist Jewellery
+46 (0)767 81 06 06

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu