Lars Stocks

(Ruotsi, 1932-2018)
Lars Stocks
(Ruotsi, 1932-2018)

LARS STOCKS, 3 enamel paintings, signed, one dated -80.

Dimensions 30 x 20 and 40 x 30 cm.

Kulumaa. Paikoittaista krakelointia.

Alkuperä - Provenienssi

Lars Stocks.

Vasarahinta
1 801
157
164
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
11. maalis 2018 13:41
1 801 SEK
11. maalis 2018 13:41
1 701 SEK
11. maalis 2018 13:41
1 601 SEK
11. maalis 2018 13:41
1 501 SEK
11. maalis 2018 13:40
1 401 SEK
11. maalis 2018 13:40
1 301 SEK
11. maalis 2018 13:29
1 101 SEK
11. maalis 2018 13:29
1 001 SEK
11. maalis 2018 12:43
700 SEK
4. maalis 2018 13:56
650 SEK
2. maalis 2018 19:06
600 SEK
1. maalis 2018 7:57
550 SEK
1. maalis 2018 7:57
500 SEK
1. maalis 2018 7:57
450 SEK
1. maalis 2018 7:57
400 SEK
1. maalis 2018 7:57
350 SEK
28. helmi 2018 9:23
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet