1016818

TEKANNOR, 2 st, porslin, kompaniporslin, Kina, Qingdynastin, sent 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av pagoder i flodlandskap. En med förgyllda detaljer. En med flätat handtag. Höjd 12,5- 13,5 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Valmistusvirheitä. Kolhu. Korjattu.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Emma Svahn

    Göteborg

    Emma Svahn
    Arvioija

    emma.svahn@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    6 200
    607 EUR
    699 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
    1016. maalis 2018 20:006200SEK
    9A16. maalis 2018 18:566000SEK
    1016. maalis 2018 18:565900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia