1016818

TEKANNOR

2 st, porslin, kompaniporslin, Kina, Qingdynastin, sent 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av pagoder i flodlandskap. En med förgyllda detaljer. En med flätat handtag. Höjd 12,5- 13,5 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Valmistusvirheitä. Kolhu. Korjattu.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    6 200
    597 EUR
    684 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
    1016 maalis 20:006200SEK
    9A16 maalis 18:566000SEK
    1016 maalis 18:565900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia