1028885

FIGURIN, porslin, "Flykten till Amerika", Christian Thomsen. Royal Copenhagen, Danmark, 1960-tal.

Avbildar Peter och Emil, modellnr 1761, höjd 20,5 cm.

Esineen kunto

Obet slitage.

Alkuperä

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Alexandra Xu

    Tukholma

    Alexandra Xu
    Arvioija

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 201
    117 EUR
    132 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    522 huhti 12:501201SEK
    3A22 huhti 12:501101SEK
    322 huhti 07:581100SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia