1028964

FIGURIN, porslin, "Mandolinspelare". Bing & Gröndahl, Denmark, sent 1900-tal.

Design av Ingeborg Plockross-Irminger. Avbildar mandolinspelare, modellnr 1600. Höjd 28 cm.

Esineen kunto

Obet slitage.

Alkuperä

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Alexandra Xu

    Tukholma

    Alexandra Xu
    Arvioija

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    851
    83 EUR
    94 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    422 huhti 21:40851SEK
    222 huhti 21:39801SEK
    422 huhti 21:38751SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia