1032779

FIGURIN

Porslin. Furstenberg, omkring 1910.

Allegori över vintern, i form av en frusen gosse. Höjd 18,5 cm.

Esineen kunto

Förgyllningen med slitage.

Alkuperä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Nordström

Tukholma

Cecilia Nordström
Asiantuntija – itämainen taidekäsityö, vanha lasi, posliini

cecilia.nordstrom@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    29 EUR
    33 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    118 touko 00:06300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia