CIGARRETUI, silver, 1900-talets mitt,

silver med insats i trä. Längd 20 cm, bredd 11 cm, höjd 2,5 cm. Svenska importstämplar.

Wear commensurate with age and use.

Vasarahinta
5 700
497
520
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
14. huhti 2018 18:07
5 700 SEK
14. huhti 2018 18:07
5 500 SEK
12. huhti 2018 13:54
4 200 SEK
12. huhti 2018 12:04
4 000 SEK
11. huhti 2018 10:10
3 700 SEK
11. huhti 2018 10:09
3 500 SEK
11. huhti 2018 10:09
3 500 SEK
11. huhti 2018 10:09
2 700 SEK
11. huhti 2018 10:09
2 500 SEK
11. huhti 2018 10:08
2 200 SEK
11. huhti 2018 10:08
2 000 SEK
11. huhti 2018 10:07
1 300 SEK
11. huhti 2018 10:07
1 200 SEK
7. huhti 2018 19:23
550 SEK
7. huhti 2018 19:23
500 SEK
6. huhti 2018 16:28
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia