TEKANNA samt VAS stengods signerade 1900-talets senare del

Tekannan märkt Carl Harry Stålhane Rörstrand, höjd ca 9 cm.
Vasen märkt Gunnar Nylund Rörstrand, höjd ca 18 cm.

Wear due to age and use.

Vasarahinta
1 200
116
133
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
16. huhti 2018 10:25
1 200 SEK
16. huhti 2018 10:25
1 105 SEK
16. huhti 2018 10:25
1 100 SEK
16. huhti 2018 10:25
1 000 SEK
16. huhti 2018 2:06
950 SEK
16. huhti 2018 2:06
900 SEK
15. huhti 2018 15:54
805 SEK
15. huhti 2018 15:54
755 SEK
15. huhti 2018 11:10
750 SEK
15. huhti 2018 11:10
700 SEK
14. huhti 2018 16:03
650 SEK
14. huhti 2018 16:03
600 SEK
14. huhti 2018 16:03
556 SEK
10. huhti 2018 20:55
475 SEK
10. huhti 2018 20:55
425 SEK
10. huhti 2018 6:50
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu