BÄNK, Möbelsnickarmästare Håkan Johansson, Olby Design. sent 1900-tal

Betsat trä och sits av läder, brännstämplad, längd 120, höjd 46 cm

Jälkiä. Naarmuja.

Vasarahinta
5 966
527
549
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
27. huhti 2018 17:57
5 966 SEK
10
27. huhti 2018 17:55
5 766 SEK
27. huhti 2018 17:54
5 566 SEK
10
27. huhti 2018 17:52
5 366 SEK
27. huhti 2018 17:52
5 166 SEK
27. huhti 2018 17:52
4 966 SEK
27. huhti 2018 17:51
4 766 SEK
27. huhti 2018 17:51
4 566 SEK
27. huhti 2018 17:50
4 366 SEK
10
27. huhti 2018 17:49
4 166 SEK
27. huhti 2018 17:48
3 966 SEK
10
27. huhti 2018 17:48
3 800 SEK
10
27. huhti 2018 17:39
3 766 SEK
27. huhti 2018 16:18
3 566 SEK
10
27. huhti 2018 14:42
3 366 SEK
26. huhti 2018 13:28
3 166 SEK
9
26. huhti 2018 13:28
3 010 SEK
9
26. huhti 2018 13:26
2 966 SEK
26. huhti 2018 6:02
2 766 SEK
26. huhti 2018 6:02
2 566 SEK
26. huhti 2018 6:02
2 400 SEK
25. huhti 2018 20:46
2 200 SEK
25. huhti 2018 19:21
2 000 SEK
8
25. huhti 2018 19:11
1 900 SEK
25. huhti 2018 18:46
1 800 SEK
8
25. huhti 2018 18:23
1 700 SEK
25. huhti 2018 13:37
1 600 SEK
25. huhti 2018 13:37
1 511 SEK
24. huhti 2018 21:49
1 500 SEK
24. huhti 2018 20:58
750 SEK
24. huhti 2018 19:04
700 SEK
23. huhti 2018 21:46
650 SEK
23. huhti 2018 19:05
600 SEK
21. huhti 2018 18:39
550 SEK
19. huhti 2018 22:13
500 SEK
19. huhti 2018 21:13
450 SEK
19. huhti 2018 18:06
400 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

113. Sigurdur Gustafsson, a "Copy and Paste" chair, ed. 97/99, Källemo, Värnamo post 2007.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
14 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
14 000 SEK