1034057

HUGGARE

Svensk, m/1810.

Fäste med kavelplattor i svärtat trä. Balja i läder med mässingsbeslag Längd ca 85 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage. Bucklor.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 800
    269 EUR
    313 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    627 touko 22:002800SEK
    227 touko 21:552600SEK
    326 touko 18:152400SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia