A blue and white and gilt export porcelain dish, Qing dynasty, Qianlong (1736-95).

Diameter 32,3 cm.

Slitage, lagning, smärre glasyrnagg.

Vasarahinta
1 000
88
92
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
9. syys 2018 4:42
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia